basketNaší snahou je vytvořit ve stále rostoucí konkurenci zahraničních i tuzemských řetězců na českém trhu stabilní prodejní a distribuční síť majitelů prodejen, zaměřených zejména na prodej potravinářského zboží. Zvyšování  maloobchodního obratu s vzrůstající ziskovosti, snížením nákladů a vzájemnou spolupráci vést k plné spokojenosti členů a tak i celkové efektivitě sítě.

Pomůžeme Vám dosáhnout konkurenceschopnosti, stát se cenově zajímavým prodejcem zboží pro konečného zákazníka a pak už s využitím domácího prostředí, přístupu a blízkosti ho zpět získat do Vašeho tradičního obchodu.

Právě blízkost a dostupnost je vaše výhoda od silných obchodních řetězců a toho využijeme pro slogan maloobchodní sítě MORAVA „Jsme na dosah“, kterým budeme oslovovat konečného zákazníka.

Maloobchodní síť MORAVA chce být moderní konkurenceschopnou společností, znát co nejlépe potřeby svých zákazníků, dlouhodobě zabezpečovat lépe a současně levněji než konkurence.

Chceme, abychom se společným spojením stali nedílnou součástí obchodu na našem trhu a ukázali, že i tradiční trh složen z ( večerek a obchůdků ) dokáže být významným obchodním spektrem.


Proč „MORAVA“

Maloobchodní síť MORAVA, jak již název napovídá, je výhradně určena pro maloobchodní prodejny potravin a smíšeného zboží v tomto regionu a s názvem, který je pro všechny blízký a každý z nás se cítí být jeho součástí.